Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O mně

Představení

Jmenuji se Vlaďka Procházková, bydlím v Plzni a od roku 2014 praktikuji kundaliní jógu. O dva roky později jsem se stala certifikovanou lektorkou a začala vést vlastní skupinové lekce. Mým duchovním domovem je jógové studio Sabiny Kočové InSpirála Plzeň, kde vedu pravidelné kurzy kundaliní jógy pro ženy. Také se můžete přidat na mé další skupinové lekce a kurzy  v Plzni a okolí. V Centru Bezovka se věnuji terapeutické józe, v pohybovém studiu J&A Plzeň cvičím jógu s dětmi, ve Fitness centru na Slovanech cvičíme jógu pro fascie a v moderním coworkingovém centru Kolektiv Hub mám lekce power jógy.

Dále nabízím individuální lekce na míru. Při nich se věnuji na míru klientovi podle jeho aktuální potřeby - někdo potřebuje pomoci s nějakým zdravotním problémem, někdo chce pomoci ulevit od starostí a zahlcené hlavy, někdo se chce naučit správně dýchat a provádět dokonaleji jednotlivé ásany a krije, někdo má zájem naučit se meditovat a jiný jen nemá čas a chuť na skupinové lekce. Soukromé lekce jógy probíhají v terapeutickém centru Bezovka nebo v jógovně Kolektiv Hubu.

Pokud máte o individuální lekce se mnou zájem napište mi

Jóga je pro mě styl života. Není to jen cvičení, je to propojení ducha a mysli, je to způsob jak dýcháme, jak se chováme k sobě a k ostatním. Kundaliní jóga je nazývána také jógou vědomí a to ji přesně vystihuje. Vede nás k vědomému životu v harmonii, ve zdraví a v radosti. 

Mou další láskou je cestování. Organizuji individuální poznávací cesty a jógové pobyty na krásných, spirituálních místech ve spolupráci s Adélou Lustykovou Metlickou z cestovní agentury Essence for life. Cesty za poznáním jiných kultur nám dokáží otevřít oči. Jakmile se z takové cesty vrátíme, zjistíme, že se změnil náš náhled na svět i na život. Při takovém cestování poznáváme do hloubky jiné kultury a také sami sebe. A to je stejné, jako při lekcích jógy. Podívejte se, na jaké víkendové pobyty či delší plánované cesty se můžete přidat.

Organizuji také besedy a povídání z cest, promítání a výstavy fotek z našich již proběhlých cest. V případě zájmu o uspořádání besedy mě neváhejte kontaktovat. Ráda poznávám nová místa a nové lidi a sdílím své zkušenosti a cestovatelské tipy. 

A v neposlední řadě mě baví být online. Jsem konzultant na volné noze a nabízím své služby pokud jste značka nebo komunita vyrábějící vlastní originální produkty a hledáte své zákazníky a cesty, jak s nimi komunikovat. Hledáte tvůrce obsahu, fotografa a cestovatele? Potřebujete být vidět online, potřebujete své vlastní webové stránky nebo zajímavější webovou prezentaci? Ráda vám nabídnu svou pomoc v online světě. Mám zkušenosti v oblasti online marketingu, s vývojem webů, s propagací na sociálních sítích, pomohu s tvorbou kvalitního obsahu, s blogováním a psaním příspěvků, se sdílením a zviditelněním vaší značky. Pokud máte chuť, spojte se ke spolupráci.

 

Jóga vědomí

Kundaliní jóga je v České republice známá jako Jóga vědomí. Zaměřuje se na povědomí o sobě a prožitek a vnímání sebe jakou součástí celku. Technologie Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana je věda o mysli a těle a vede k pozvednutí ducha, který nemá hranice a je neomezený. Proto je tato jóga pro každého bez rozdílu.

Kundaliní jóga je také pomoc, jak zvládnout zaneprázdněný život. Naše životy jsou čím dále častěji přeplněny aktivitami, úkoly, událostmi, sociálními a rodinnými záležitostmi a ten váš možná nebude jiný. Je snadné se v tom ztratit a nenacházet pak vůbec žádný čas pro sebe sama. Tato jóga vám dává nástroje, abyste našli rovnováhu a klid, abyste ulehčili svému životu a věci nebrali až tak vážně. Ráda Vám pomohu najít klidnou mysl při individuálních lekcích.

S otevřenou náručí vítám každého, kdo se chce připojit na cestu vědomého sebeobjevování a naplno rozvíjet svou životní cestu, vydat se na cestu splněných přání a ke spokojenému naplnění svého života.

SAT NAM

Vlaďka