Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Jóga

Jóga

 Jsem lektorka jógy a nabízím skupinové lekce pro začátečníky i pokročilé v pravidelných termínech na několika místech v Plzni. Jejich podrobnou nabídku naleznete v menu Pravidelné jógové lekce níže a můžete si zde rezervovat své místo na vybrané lekci.
 
Můžete si se mnou domluvit také individuální lekci jógy. Hlavní výhodou těchto lekcí je, že se časově přizpůsobím Vašim možnostem a celou lekci věnuji pozornost jen Vám a díky tomu můžete jít ve své praxi jógy do hloubky, zdokonalit se v provedení ásan, naučit se správnou techniku, dýchání, bhandy, mohu připravit sestavu přesně pro Vás, na míru Vaší aktuální situaci a záměru, co chcete pomocí jógy získat.
 
A jaké styly jógy se mnou můžete praktikovat? Kundaliní jógu, power jógu, jógu pro fascie a dětskou jógu.  Velmi účiná je jógová terapie při různých problémech pohybového aparátu a také pomáhá mentálně. Je ideální pro tělo, hlavu i duši. Součástí jógy jsou speciální dechové techniky a také meditace.
 
Dále připravuji různé semináře, workshopy, transformační  a víkendové pobyty a cesty s jógou. Jejich aktuální nabídku naleznete v menu Kalendář akcí.
 
V menu Obchod naleznete nabídku bio esenciálních olejů a aromadifuzérů a dalších výrobků, které pomohou podpořit Vaši vitalitu a dobrou náladu. Účinek bylin je mocný a je skvělé, že nemají žádné vedlejší, nežádoucí účinky. Moc ráda esenciální oleje používám také při svých lekcích jógy, umocní její blahodárný účinek.