Česky English

Menu top

Jóga není jen cvičení, ale životní styl, který vede ke zdravému a harmonickému životu.

Můj příběh

Ráda bych se vám představila, abyste mě trochu poznali před tím, než se třeba poznáme osobně na lekcích jógy nebo na nějaké cestě za poznáním.

Jmenuji se Vlaďka Procházková, narodila jsem se v lednu 1977 na severu Čech v Litoměřicích, takže jsem Husákovo dítě, které si pamatuje dobu bez mobilů a bez googlu, dobu, kdy jsme po návratu ze školy hodili školní aktovky domů a “lítali” venku do setmění. Jsem dítě lásky, protože má mamka s tátou se do sebe zamilovali ve 20ti a celý život k sobě tento cit zachovali a všechny své děti si prosadili na úkor nelibosti svých rodičů, že si námi “kazí” život. Brzy po mě se narodila má sestra Lenka a pak ještě bratr Jára. Mamka neměla poblíž žádné příbuzné ani moc přátel, tak jsem jí od malička pomáhala a učila jsem se sociálním dovednostem při šarvátkách s mladšími sourozenci. Jako nejstarší jsem měla za úkol mít z nás tří sourozenců nejvíce rozumu. Jistě chápete, jak těžký úkol to pro jakékoliv dítě je.

Zobrazit více

vladka yoga

Plánované akce

Zobrazit všechny akce

Ajurvédský víkend

Termín
21. - 23. 5. 2021
Cena
3900 Kč
Počet osob
max. 10 osob
Popis akce:

Srdečně zvu na víkendový seminář s kundaliní jógou a vařením podle ajurvédy. Můžete se těšit na silné prožitky, cvičení, tanec, krásné meditace a zpěv léčivýc manter. A také vás čeká vaření podle ajurvédských receptur, kdy budeme pronikat do tajů ajurvédské kuchyně s Terezou Juppovou.

Zobrazit detail

Spirituální Bali 2021

Termín
1. - 11. 11. 2021
Cena
25 500,-
Počet osob
8 osob
Popis akce:

Návštěvu ostrova Bali propojíme s jógou a prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníme. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky.

Zobrazit detail