Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Ceník

Ceník

 Vážení klienti,

počínaje 12.1. 2021 je platný tento ceník mých služeb:

Na lekce přispívají Zdravotní pojišťovny podle svých aktuálních pravidel. Svým klientům vystavuji na vyžádání daňový doklad a permanentky, které klienti mohou předložit na své pojišťovně pro získání tohoto příspěvku.

  • VZP odkaz na příspěvky na pohybové aktivity ZDE
  • ZPMV odkaz na příspěvky na pohybové aktivity ZDE
  • ČPZP odkaz na příspěvky na pohybové aktivity ZDE
  • OZP odkaz na příspěvky na preventivní programy ZDE
  • VoZP odkaz na příspěkvy na preventivní programy ZDE

Na lekce, semináře, kurzy a pobyty je možné také využít příspěvek zaměstnavatele z fondu FKSP na základě vystaveného daňového dokladu. Za zkratkou FKSP se skrývá fond kulturních a sociálních potřeb. Tím disponují všechny státní a příspěvkové organizace a používají jej pro blaho svých zaměstnanců a na akce vladkyoga jej také můžete použít.

Kurzy mají svou individuální cenu a ta je zveřejněna přímo v nabídce kurzu.

Veškeré úhrady je možné zaplatit hotově před lekcí, nebo převodem na účet: 115 - 7983770277 / 0100 vedený u Komerční banky v Plzni.

Zboží na e-shopu (nabídka ryze přírodních potravinových doplňků a essenciálních vonných olejů v bio kvalitě a aromadifuzérů od španělské firmy Terpenic Lab) je možné zaplatit on-line přímo z objednávky platební kartou nebo bankovním převodem. Zboží si můžete převzít osobně v Plzeňské skříni v Puškinově 6, nebo na lekci nebo vám jej přiveze kurýr PPL, podle toho, kterou možnost si v objednávce vyberete.

Semináře, pobyty a cesty hradí klient vždy individuálně na zakládě potvrzené smlouvy nebo objednávky, většinou 50% záloha při podepsání objednávky či smlouvy a doplatek 50% před uskutečněním akce.

 people-2568410_1920.jpg