-
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Jóga > Radosti z celého světa > Švýcarsko

Švýcarsko


Zobrazeno 7 položek
 • Multivitamín s betaglukanem Xtend pro silnou imunitu

  Zinzino Xtend multivitamínový výživový doplněk stravy, který nastartuje vaši energii, pokud máte dlouhodobý pocit únavy a vyčerpání. Je vynikajícím zdrojem 23 esenciálních vitamínů, minerálů, fytonutrientů a vyčištěného 1,3 / 1,6 betaglukanu získaného z pekařských kvasinek.

  Cena
  990 Kč
  Cena s DPH
  990,15 Kč

  prirodni dopnek stravy zinzino xtend
 • Omega 3 Balance oil AQUA X

  Zinzino Balance Oil je přírodní doplněk stravy, který pomáhá zvýšit hladinu esenciálních mastných kyselin omega-3 ve vašem těle a pomáhá přizpůsobit váš poměr omega 6: omega 3 na normální úroveň rovnováhy. Správný poměr je 3:1.

  Cena
  1 300 Kč
  Cena s DPH
  1 299,85 Kč

  Balance oil AquaX vladkyoga
 • Omega 3 Balance oil citron

  Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů (silné antioxidanty).

  Cena
  950 Kč
  Cena s DPH
  949,90 Kč

 • Omega 3 Balance oil pomeranč a citron

  Zinzino Balance Oil je přírodní doplněk stravy, který pomáhá zvýšit hladinu esenciálních mastných kyselin omega-3 ve vašem těle a pomáhá přizpůsobit váš poměr omega 6: 3 na normální úroveň rovnováhy. Správný poměr je 3:1.

  Cena
  950 Kč
  Cena s DPH
  949,90 Kč

  Balance oil citronovo pomerančový vladkyoga
 • Omega 3 Balance oil vegan

  Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA aextra panenského olivového oleje bohatého na polyfenoly.

  Cena
  2 070 Kč
  Cena s DPH
  2 070,00 Kč

  Balance Oil Vegan vladkyoga
 • Potravinová vláknina pro zdravá střeva ZinoBiotic

  Zino Biotic je směs pěti přírodních vláknin, které metabolizují v tračníku, podporují růst přátelských bakterií a zdravou funkci střev, snižují pocit nadýmání a vyrovnávají hladinu cholesterolu.

  Cena
  890 Kč
  Cena s DPH
  889,99 Kč

  vláknina ZinoBiotic vladkyoga
 • Viva proti depresím a úzkostem

  Přípravek Zinzino Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, pro zlepšení nálady a pro posílení pocitu životní pohody a radosti. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

  Cena
  650 Kč
  Cena s DPH
  650,00 Kč

  VIVA proti depresím
Zobrazeno 7 položek