-
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Objednávka e-book

Objednávka e-booku

Co získáte tímto detoxem?

 

ZLEPŠÍ SE VAŠE ZAŽÍVÁNÍ, BUDETE SE LÉPE A PRAVIDELNĚ VYPRAZDŇOVAT, ZLEPŠÍ SE VAŠE PLEŤ! Existuje totiž těsná vazba mezi střevy a kůží. Když jsou střeva v nerovnováze, může to mít negativní vliv na zdraví kůže, zejména při diagnózách jako je atopická dermatitida a rosacea, či jiné vyrážky, často chronické a neznámého původu, nazývané nejčastěji souhrnně “alergie”.

POSÍLÍTE SVOU IMUNITU, ZBAVÍTE SE TOXINŮ, VIRŮ, BAKTERIÍ A BUDETE TAK ODOLNĚJŠÍ VŮČI NEMOCEM! Imunita označuje schopnost organismu bránit se proti patogenům. Špatně fungující játra nedokáží efektivně vstřebávat živiny, minerály a další prospěšné látky. Naše tělo je pak doslova zaneseno látkami, jež mu rozhodně nesvědčí, vznikají nejrůznější záněty, imunitní systém nestíhá a vyčerpává se.

BUDETE MÍT VÍCE ENERGIE! Dělá vám problém se ráno probudit? Nedokážete spočítat, kolikrát jste si během dne zívli a odpoledne na vás padá taková únava, že ji musíte řešit několika šálky kávy? Ale v noci potom nedokážete zabrat a budíte se po pár hodinách spánku? Jestli souhlasně přikyvujete a toužíte po lepším spánku, pak je tento detox přesně pro vás.

Celý e-book obsahuje 34 stran, kde se dozvíte přesný návod co a kdy jíst a pít, jaké suroviny si nakoupit a jak si jídlo a nápoje připravit. Je to celkem jednoduché a výsledný efekt za to opravdu stojí.

  • ANO - Objednávám si tímto e-book Detox s Vlaďkou v hodnotě 290 Kč.

  • ANO - Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

  • ANO - Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není e-book pro mě, mohu do 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.