-
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Letní příměstský tábor s jógou 5.-9.8.2024

Letní příměstský tábor s jógou 5.-9.8.2024Připravila jsem pro vás se svými kolegyněmi letní příměstký tábor s jógou od 5. do 9. srpna 2024 na téma “ANIMALS”

Zábavná jóga pro děti

 

Jóga má mnoho různých cest, zahrnujících lidské bytí a potřeby. Vykročíme zlehka na jednu z nich - vesele a s překvapujícími zážitky pro děti vě věku 6-11 let na příměstském táboře v Centru Kryštůfek v Plzni.

Seznámení s jógou

 

Jóga na táboře žádné dítě neomezí v prázdninových radovánkách. Budeme sportovat, hrát společné hry, pořádat výlety a tvořit.

 

S jógou se děti seznámí nenásilně, třeba při zkoušení nenáročných pozic. Uvolní se přitom, uvědomí si své dýchání a příjemně protáhnou tělo. Pozice jsou nenáročné a pro děti zcela přirozené, často některé z nich mimoděk zaujímají i v běžném životě. Výběr pozic přizpůsobíme věku a předchozí zkušenosti dítěte s jógou.

 

Jógová cvičení vedou ke zklidnění a malý jogín se může lépe soustředit na své pocity a společný prožitek s ostatními. Nabídneme mu lehkou ochutnávku na začátku jógové cesty, která mu pomůže v životě zvýšit psychickou odolnost a vyrovnanost.

Kdo jógový příměstký tábor povede

 

Garantem jógového programu a jedním z přítomných lektorů je Vlaďka Procházková, instruktorka jógy z Centrum Bezovka na Borech a velká propagátorka jógy. Další vedoucí je Mirka Čepelíková, certifikovaná instruktorka jógy pro děti.

Co si vzít s sebou

 

Každý účastník jógového příměstkého tábora by si měl s sebou vzít svou vlastní podložku pro cvičení. Ideální je speciální, jógová, ale v nouzi lze vystačit i s běžnou karimatkou. Dále pohodlné oblečení, láhev s pitím a přezůvky. Na zahradě je k dispozici bazén, takže se budou hodit plavky, ručník, pokrývka hlavy, sluneční brýle a opalovací krém. Na výlety se bude hodit plzeňská karta, pokud ji děti mají, nebo pár jízdenek na MHD a batůžek.

 

 

Téma našeho tábora bude ANIMALS a bude provázet náš program po celý týden. Děti si vyberou svého zvířecího průvodce a jaké vlastosti by chtěli od zvířátek získat, budeme se věnovat zvířecímu světu nejen při józe, ale také při různých hrách, při tvoření i na výletech.

Denní program

 

Sraz dětí od 8:000 do 8:30

 

8:30 sdílecí kruh a jóga

 

9:30 svačina

 

10:00 dopolední program

 

12:00 oběd

 

13:00 odpočinek

 

13:30 odpolední program

 

16:00 vyzvednutí dětí rodiči

 

Plán na celý týden

 

 • pondělí – seznámení dětí, výběr jídelníčku na celý týden, tak aby děti jídla skutečně jedly a chutnala jim. Společná příprava svačinky, výběr osobních zvířecích průvodců, hry na téma animals na zahradě či uvnitř podle počasí

 • úterý – výlet do ZOO Plzeň (podle počasí, můžeme uskutečnit jiný den, pokud by zrovna v úterý nebylo pěkně)

 • středa – tvorba totemových zvířátek z moduritu, malba apod., hry na zahradě, koupání v bazénu (podle počasí)

 • čtvrtek – maškarní – výroba masek, diskotéka, odpolední pečení vuřtů s rodiči, pokud by byl zájem

 • pátek – odpočinkové dopoledne se zvířecími kartami, hry na zahradě, zakončení táborové hry - slavnostní předání amuletů

Termín / cena / ostatní důležité

 

 • pro děti 6-11 let

 • 5. - 9. srpna 2024

 • stravování: celodenní pitný režim, dopolední a odpolední svačina, obědy

 • 4 500 Kč 1 dítě (v ceně je zahrnuto vstupné do ZOO Plzeň, jídlo, pití, materiál na tvoření, mzdy lektorek, pronájem)

 • při přihlášení 2.dítěte sleva 500 Kč

 • Platba na č.ú. 115-7983770277/0100

 • Záloha 2.000 Kč do 30.5.2024

 • Doplatek 2.500 Kč do 30.6.2024

 • Do poznámky k platbě uveďte, prosím, jméno dítěte a tábor s jógou. Doklad o zaplacení Vám vystavíme po přijetí platby.

 • Přihlášku na tábor odešlete na e-mail vladka@vladkyoga.com

 • Postačuje napsat jméno dítěte a kontakty na vás a v odpovědi Vám zašleme vše potřebné k vyplnění před táborem.

Kontakt

 

Vlaďka Procházková

Telefon: 733 166 108

www.vladkyoga.com

vladka@vladkyoga.com

 

Adresa, kde se tábor uskuteční

Centrum Kryštůfek, B. Němcové 4, Plzeň

www.andelka.cz

 

 

tabor 2024.jpg