Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Jóga > Proběhlé akce

Proběhlé akce


Zobrazeno 7 položek
 • Ilona - jógové lekce a workshopy pro ženy

  Vlaďka je všestranná bytost, která dokáže s lehkostí propojovat lidské duše. Velice ráda s ní spolupracuji, protože všechny její projekty jsou zajímavé a vždy dokonale připravené. Na žádné akci nechybí dobrá nálada, jídlo, zajímavý program a host.


 • Inka - Bali 2019

  Dobrý den, jmenuji se Inka Šilhavá a měla jsem to štěstí absolvovat cestu na Bali s Vlaďkou. Prožila jsem po jejím boku 18 dní nezapomenutelných zážitků. Vím, že z nich budu čerpat do konce svého života. Tuto cestu jsem dostala jako dárek od manžela a netušila jsem, jak moc budu obohacena.


  Myslím si, že by na Bali měl odcestovat každý, kdo si chce odpočinout, utéct od stresu a náročného, hektického života. Na Bali Vás čeká jen relaxace a načerpání neskutečné energie.
 • Jarka - čarovný květnový víkend na Sněžníku

  Akce s Vlaďkou jsou setkání se zajímavými lidmi, místy a vždy s nějakou třešničkou na dortu.


 • Kristýna - Mexiko a další cesty

  K Vlaďce chodím na středeční jógové lekce, které jsou pro mě oázou uprostřed pracovního týdne. Nejen, že si protáhnu tělo, ale krásně se uvolním, zrelaxuji a načerpám novou sílu a energii.S Vlaďkou jsem také absolvovala několik zahraničních cest (Srí Lanka, Bali, Mexiko) a všechny byly skvělé.


  K Vlaďce chodím na středeční jógové lekce, které jsou pro mě oázou uprostřed pracovního týdne.
 • Lenka - lekce kundaliní jógy

  Vlaďka s jógou mi přináší uvolnění a odpočinek. Atmosféra na lekcích je příjemná a přátelská. Celkově má  kundaliní jóga pozitivní vliv na můj organismus. Po cvičení se cítím příjemně a během cvičení prožívám stavy, ve kterých je mi fajn.


  Kundaliní jóga pozitivní vliv na můj organismus. Po cvičení se cítím příjemně a během cvičení prožívám stavy, ve kterých je mi fajn.
 • Lucie - Bali a jóga

  S Vlaďkou jsem se zúčastnila již mnoho akcí.Ať se jednalo o čarování uprostřed lesa při úplňku nebo lekce kundaliní jógy nebo víkendové pobyty s ženami a hlavně 3-týdenní putování po Bali -vždy se jednalo o nezapomenutelný zážitek.


 • Meditace v kuchyni s Terezou Juppovou

  Vlaďka má dar spojovat lidi a vymýšlet zajímavé projekty.


Zobrazeno 7 položek