Krásný den všem přátelům Yoga Ateliéru!
Máme velkou radost, že se s Vámi konečně můžeme podělit o novinku, na které jsme dlouho pracovali. Od května otevíráme nově vybudovaný prostor Eukalyptus Plzeň, který najdete přímo pod naším Yoga Ateliérem, vlevo vedle "mříží".
Eukalyptus vznikl jako místo, kde se péče o tělo potkává s péčí o mysl, duši, krásu, sebevědomí a vztahy. Chceme Vám nabídnout ucelený přístup ke zdraví a pro celkovou životní pohodu, a proto jsme pro Vás připravili širokou škálu služeb pod jednou střechou.
Náš tým odbornic je připraven se Vám věnovat v těchto oblastech:
Masáže a péče o tělo: zdravotní i relaxační masáže, maderoterapie (těla i obličeje), brazilská lymfodrenáž, peelingové masáže kávou či solí nebo exotická Havajská masáž Lomi Lomi.
Beauty péče: kompletní kosmetické ošetření, manikúra a pedikúra.
Terapie a poradenství: péče o tělo bez bolestí, psychoterapie a psychologie, pomoc v náročných životních situacích, podpora pro děti a dospělé s ADHD, regulace nervové soustavy, vztahové poradenství, koučink i majetkové poradenství.
Rezervovat se postupně na všechny služby budete moci v našem online rezervačním systému, kam postupně všechny služby přidáváme, tak jak už jsou k dispozici (to znamená, že to co vidíte, už je možné rezervovat.) Můžete si tak u nás užít například celé relaxační odpoledne, např. po józe si zajdete na masáž, kosmetiku i pedikůru.
Rezervace služeb Eukalyptus kliknutím TADY
Kdy: pátek 15. 5. od 17:00 do 20:00
Alice se specializuje na práci s dětmi i dospělými. Metoda EOV je unikátní nástroj pro osobnostní rozvoj, který pomáhá se zvýšením sebedůvěry, rozvojem intuice, lepším soustředěním a odbouráním vnitřních bloků. Je ideální pro děti (6–12 let), které trápí nepozornost či vztek, ale i pro dospělé hledající vnitřní stabilitu, odbourání stresu, vyrovnání obou hemisfér.
Rezervace na workshop EOV (15. 5.) TADY
Kdy: sobota 16. 5. od 9:00 do 12:00
Přímo v Yoga Ateliéru jsme pro vás připravili dopoledne věnované vaší vitalitě. Workshop je ideální pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví a doporučujeme jej zejména v těchto případech:
Lidé trpící otoky (těžké nohy, oteklý obličej).
Ženy řešící celulitidu a kvalitu pokožky.
Osoby s únavou, oslabenou imunitou nebo po nemoci.
Ženy v menopauze nebo po porodu pro harmonizaci systému.
Z workshopu si odnesete konkrétní „jízdní řád“ každodenní péče, díky kterému se budete cítit lehčeji a plní energie.
Rezervace na workshop Zdravá lymfa (16. 5.) TADY
Postupně Vám budeme představovat všechny spolupracující odbornice na našich budoucích seznamovacích setkáních. Přijďte se podívat do našich nových prostor a udělejte si čas sami pro sebe.
Těšíme se na Vás.